Načítání obsahu...
CZ  
+420 732 894 914 Otevřeno po - pá, 7 - 16h
Libros  30 minut
-16 %

3 599 CZK

PRŮBĚH ZÁŽITKU

Jízdy v nejnověším modelu Tatra Phoenix 8x6


  • 1.jízda - řídí instruktor + zaškolí zákazníka
  • 2.jízda - může řídit zákazník


Vyzkoušejte absolutní novinku TATRA v terénu, komfortní a pohodlný podvozek na technicko-terénním polygonu, pocit řidiče ovládajícího osmikolového PHOENIXE !


 


LEKTOŘI

NORBERT GATTNAR

Specialista a instruktor kurzů

Narozen jako autař. Rtuťovitý, multifunkční člověk s vysokou mírou adaptability pro různé situace a schopností lidské empatie. Jeho předností jsou znalosti o vozidlech a schopnost komunikace s kýmkoli. Spojení obojího dává ideální předpoklad pro profesi instruktora kurzů. Jako instruktor zážitkových programů vytváří ze zákazníků šťastné jedince, kteří jsou tak spontánně přesvědčeni, že zrovna ten jejich zážitek je ten nejhezčí. Velký vyznavač vozů Škoda Octavia. Nemá s ničím problém.

FILIP VIMPEL

Instruktor - specialista pro driftování s vozidlem.

Profesionální účastník Czech Drift Series. Konstruktér a servisman vozidel. Cílený a empatický přístup ke klientům, důkladný až neústupný pokud jde o profesionální přístup. Jde za svým velkým snem a cílem v evropském driftování.

DAVID SELC

Specialista a instruktor kurzů

Sympatický chlapík s pevným hlasem a širokým životním rozhledem. Vyzná se v historii automobilů a motocyklů, uznává rodinné tradice a lidské hodnoty, miluje veškeré stroje, auta, motorky, život kolem sebe, pořádek a poctivost. Čemu nerozumí, tomu se naučí. Narozen jako profesionál, rodící se manažer. Vstřícný a empatický přístup ke klientům, důkladný až neústupný pokud jde o profesionální přístup. Charakteristická vlastnost – nesnese, aby něco nebylo v pořádku.

IVAN BEDNAŘÍK

Specialista a instruktor kurzů

Vyzrálý a vyrovnaný profesionální řidič autobusu s nadhledem na věc. Otec Ivana Bednaříka jr. Klidně, rozvážně až nenápadně hodnotí řidiče při výcviku od svého velkého „autobusáckého“ volantu s pochopením. Svůj volný čas mimo svou profesi věnuje práci lektora na Centru LIBROS . Stoprocentně spolehlivý. Pilot vojenského nákladního speciálu na terénním polygonu Centra LIBROS

Akce končí za

TATRA PHOENIX EURO 6 v terénu

K zážitku je nutno dokoupit pohonné hmoty na 30 min. jízdy a zapůjčení homologované ochranné přilby pro řidiče i spolujezdce.

Dárek pro dámy i pány.

TATRA PHOENIX EURO 6, 6x6.2, r.v. 2018,

motor PACCAR MX – 11, výkon 340 kW,manuální převodovka, hmotnost 13,5 tuny

 


2 999 CZK

  

2 479 CZK bez DPH


Původní cena 3 599 CZK ušetříte 600 CZK

Tatra je ikonickou československou značkou – národním zlatem. Zkuste její motor podráždit v terénu plném jam, příkopů, nerovností, prudkého klesání i stoupání. První kolo s Vámi projede zkušený instruktor, druhé kolo si už vyzkoušíte sami. Po celou dobu jízdy na Vás bude dohlížet profesionální pilot těžkotonážního náklaďáku, který bude mít pod kontrolou bezpečnost a správné ovládání vozidla.


Libros

JSME VŠUDE S VÁMI

SLEDUJTE NÁS NA SÍTI