Načítání obsahu...
CZ  
+420 732 894 914 info.centrum@libros.cz
Libros  30 minut
-16 %

3 599 CZK

PRŮBĚH ZÁŽITKU

Jízdy v nejnověším modelu Tatra Phoenix 6x6


  • 1.jízda - řídí instruktor + zaškolí zákazníka
  • 2.jízda - může řídit zákazník


Vyzkoušejte absolutní novinku TATRA v terénu, komfortní a pohodlný podvozek na technicko-terénním polygonu, pocit řidiče ovládajícího osmikolového PHOENIXE !


 


LEKTOŘI

DAVID SELC

Specialista a instruktor kurzů

Sympatický chlapík s pevným hlasem a širokým životním rozhledem. Vyzná se v historii automobilů a motocyklů, uznává rodinné tradice a lidské hodnoty, miluje veškeré stroje, auta, motorky, život kolem sebe, pořádek a poctivost. Čemu nerozumí, tomu se naučí. Narozen jako profesionál, rodící se manažer. Vstřícný a empatický přístup ke klientům, důkladný až neústupný pokud jde o profesionální přístup. Charakteristická vlastnost – nesnese, aby něco nebylo v pořádku.

IVAN BEDNAŘÍK

Specialista a instruktor kurzů

Vyzrálý a vyrovnaný profesionální řidič autobusu s nadhledem na věc. Otec Ivana Bednaříka jr. Klidně, rozvážně až nenápadně hodnotí řidiče při výcviku od svého velkého „autobusáckého“ volantu s pochopením. Svůj volný čas mimo svou profesi věnuje práci lektora na Centru LIBROS . Stoprocentně spolehlivý. Pilot vojenského nákladního speciálu na terénním polygonu Centra LIBROS

Akce končí za

TATRA PHOENIX EURO 6 v terénu

K zážitku je nutno dokoupit pohonné hmoty na 30 min. jízdy a zapůjčení homologované ochranné přilby pro řidiče i spolujezdce.

Dárek pro dámy i pány.

TATRA PHOENIX EURO 6, 6x6.2, r.v. 2018,

motor PACCAR MX – 11, výkon 340 kW,manuální převodovka, hmotnost 13,5 tuny

 


2 999 CZK

  

2 479 CZK bez DPH


Původní cena 3 599 CZK ušetříte 600 CZK

Tatra je ikonickou československou značkou – národním zlatem. Zkuste její motor podráždit v terénu plném jam, příkopů, nerovností, prudkého klesání i stoupání. První kolo s Vámi projede zkušený instruktor, druhé kolo si už vyzkoušíte sami. Po celou dobu jízdy na Vás bude dohlížet profesionální pilot těžkotonážního náklaďáku, který bude mít pod kontrolou bezpečnost a správné ovládání vozidla.


Libros

JSME VŠUDE S VÁMI

SLEDUJTE NÁS NA SÍTI