Načítání obsahu...
CZ  
+420 732 894 914 Otevřeno po - pá, 7 - 16h
Libros
-25 %

3 999 CZK

LEKTOŘI

NORBERT GATTNAR

Specialista a instruktor kurzů

Narozen jako autař. Rtuťovitý, multifunkční člověk s vysokou mírou adaptability pro různé situace a schopností lidské empatie. Jeho předností jsou znalosti o vozidlech a schopnost komunikace s kýmkoli. Spojení obojího dává ideální předpoklad pro profesi instruktora kurzů. Jako instruktor zážitkových programů vytváří ze zákazníků šťastné jedince, kteří jsou tak spontánně přesvědčeni, že zrovna ten jejich zážitek je ten nejhezčí. Velký vyznavač vozů Škoda Octavia. Nemá s ničím problém.

FILIP VIMPEL

Instruktor - specialista pro driftování s vozidlem.

Profesionální účastník Czech Drift Series. Konstruktér a servisman vozidel. Cílený a empatický přístup ke klientům, důkladný až neústupný pokud jde o profesionální přístup. Jde za svým velkým snem a cílem v evropském driftování.

DAVID SELC

Specialista a instruktor kurzů

Sympatický chlapík s pevným hlasem a širokým životním rozhledem. Vyzná se v historii automobilů a motocyklů, uznává rodinné tradice a lidské hodnoty, miluje veškeré stroje, auta, motorky, život kolem sebe, pořádek a poctivost. Čemu nerozumí, tomu se naučí. Narozen jako profesionál, rodící se manažer. Vstřícný a empatický přístup ke klientům, důkladný až neústupný pokud jde o profesionální přístup. Charakteristická vlastnost – nesnese, aby něco nebylo v pořádku.

MIROSLAV KUSA

Specialista a instruktor kurzů

Rozvážný až nenápadný muž s velkou zásobou zkušeností. Čistý profesionál s vysokou vyjadřovací schopností a odborným výkladem v praktickém výcviku. Specialista na výcvik všech typů řidičů, které dokáže během kurzu naučit spoustě nových věcí. Jeho kmenové povolání je z úplně jiného oboru a pozici instruktora má jako profesionální hobby. Specialista na jízdu OFF ROAD.

NORBERT PLÁTEK

Specialista a instruktor kurzů

Rozvážný až tichý muž s mnoha manuálními, řemeslnými i organizačními schopnostmi. Univerzál s velkou zásobou zkušeností. Odborník na všechny technické věci , dokáže si poradit . Specialista na speciální stroje! Manipulační, zemní, těžké, hydraulické , stavební, prostě všechny . Jeho specialitou je instruktáž pro zemní stroje značky CATERPILLAR.

IVAN BEDNAŘÍK

Specialista a instruktor kurzů

Vyzrálý a vyrovnaný profesionální řidič autobusu s nadhledem na věc. Otec Ivana Bednaříka jr. Klidně, rozvážně až nenápadně hodnotí řidiče při výcviku od svého velkého „autobusáckého“ volantu s pochopením. Svůj volný čas mimo svou profesi věnuje práci lektora na Centru LIBROS . Stoprocentně spolehlivý. Pilot vojenského nákladního speciálu na terénním polygonu Centra LIBROS

PETR KUPČÁK

Specialista a instruktor kurzů

Mladý muž s optimistickým přístupem k životu a živočišným smyslem pro humor. Příslušník speciální jednotky policie s kvalifikovaným výcvikem ovládání vozidel při výkonu služby. Veselý a správný chlapík. Jeho odborný výklad v teorii je naplněn mnoha zkušenostmi z výkonu služby za volantem služebního vozidla. V praktickém výcviku nekompromisní. Specialista na výcvik řidičů - příslušníků policie a Integrovaného záchranného systému.

Akce končí za

TATRA 148 6X6 – AUTOMOBILOVÝ JEŘÁB


Vojenský automobilový jeřáb na podvozku TATRA 148 6x6 . Jeřábová nástavba výrobce ČKD Praha , Švermovy závody Slaný s příhradovou konstrukcí jeřábu s příhradovým nástavcem. Ovládání jeřábu hydraulikou s čerpadlem z podvozku vozidla. 

Motor: naftový ( vícepalivový ), atmosférický V8 , chlazený vzduchem

Výkon motoru: 148.6 kW/2 000 ot/min. ( 202 HP )

Zdvihový objem 12 666,8 ccm

Hmotnost: 23 775 kg

Podvozek: TATRA, nosná roura s výkyvnými polonápravami

Převodovka: TATRA, mechanická, 5 rychlostí vpřed + zpátečka ( 2-5 synchronizovány )

Palivová nádrž: 200 l

Rok výroby: 1981

Nejvyšší rychlost: 60km/h

2 999 CZK

  

2 479 CZK bez DPH


Původní cena 3 999 CZK ušetříte 1 000 CZK

Chcete si vyzkoušet pravý adrenalin ve vojenské technice?

Tatra 148 6x6 je tu právě pro vás!

– AUTOMOBILOVÝ JEŘÁB - TYP T 2 – 928 - 2E AD 160 ČKD

Zasednete za volant a vyrazíte s instruktorem do drsného terénu.

  • 1.jízda - řídí instruktor + zaškolí zákazníka
  • 2.jízda - může řídit zákazník


Libros

JSME VŠUDE S VÁMI

SLEDUJTE NÁS NA SÍTI