Načítání obsahu...
CZ  
+420 732 894 914 Otevřeno po - pá, 7 - 16h
Libros  30 minut
-62 %

7 999 CZK

PRŮBĚH ZÁŽITKU

Ve sjednaný termín minimálně 30 min před začátkem zážitkové jízdy se dostavíte na adresu LIBROS, Palackého 1114, Ostrava-Přívoz. Zkušený instruktor od Vás nejprve přebere poukázku, která Vás opravňuje k uskutečnění zážitku a zkontroluje, zda je vše v pořádku. Následně Vás čeká instruktáž z ovládání vozidla a chování při samotné jízdě. Instruktor s Vámi projede jedno kolo offroadového polygonu. Následně zasednete za volant a vyrazíte s instruktorem do drsného terénu, plného hrbolů, příkopů, kamenitých úseků, valů s křovím a prudkých svahů. Vedle šikmých až 45° svahů Vás čekají také prudká klesání a stoupání, náročné terénní nerovnosti, různé přírodní překážky, hrboly, jámy, příkopy a výmoly, přejezdy přes technické mosty, jízdy v brutálních klopených zatáčkách a spoustu jiných velice atraktivních překážek. Instruktor je Vám po celou dobu jízdy k dispozici, dohlíží na bezpečnost a na správné ovládání.            

LEKTOŘI

IVAN BEDNAŘÍK

Specialista a instruktor kurzů

Vyzrálý a vyrovnaný profesionální řidič autobusu s nadhledem na věc. Otec Ivana Bednaříka jr. Klidně, rozvážně až nenápadně hodnotí řidiče při výcviku od svého velkého „autobusáckého“ volantu s pochopením. Svůj volný čas mimo svou profesi věnuje práci lektora na Centru LIBROS . Stoprocentně spolehlivý. Pilot vojenského nákladního speciálu na terénním polygonu Centra LIBROS

Akce končí za

Speciály TATRA 813 8X8

K zážitku je nutno dokoupit pohonné hmoty a zapůjčení homologované ochranné přilby.

Tatra je ikonickou československou značkou – národním zlatem. Zkuste její motor podráždit v terénu plném jam, příkopů, nerovností, prudkého klesání i stoupání. První kolo s Vámi projede zkušený instruktor, druhé kolo si už vyzkoušíte sami. Po celou dobu jízdy na Vás bude dohlížet profesionální pilot těžkotonážního náklaďáku, který bude mít pod kontrolou bezpečnost a správné ovládání vozidla.

2 999 CZK

  

2 479 CZK bez DPH


Původní cena 7 999 CZK ušetříte 5 000 CZK

Vozidla Mistrovství Evropy, 17 tun oceli v pohybu.

  • 1.jízda - řídí instruktor + zaškolí zákazníka
  • 2.jízda - může řídit zákazník

Vozidlo připravené na jízdu velice extrémním terénem, kterým Vás proveze profesionální pilot tohoto těžkotonážního náklaďáku. Zažijete nepopsatelné chvíle uvnitř kabiny, ze které to mnohdy vypadá jako nezvládnutelná část průjezdu, ale uvidíte sami, že opravdové hranice náklonů, sjezdů či prudkých výjezdů do kopců jsou daleko za běžným lidským vnímáním.

Zážitky naší fanynky

Zážitky naší fanynky
Když jsem poprvé sedla do tatrovky s krásným dřevěným interiérem a dřevěným volantem, netušila jsem, jaký mě za pár okamžiků čeká adrenalin! S instruktorem jsme v oblaku dýmu vyrazili vstříc všem nástrahám terénu. Tatra není sporťák, ale i jízda malou rychlostí v prostoru plném překážek a výmolů vám dodá minimálně tolik adrenalinu, jako třeba závod na okruhu. O několik okamžiků později jsem tento několikatunový kolos mohla řídit! V duchu jsem se usmála, jak asi má drobná postava za volantem mocné tatrovky vypadá a pak už se soustředila na řízení. Instruktor mi vysvětlil řazení a zprvu i trošku pomáhal. Na rovině jsem si vyzkoušela ovládání vozu a potom jsem za trpělivého povzbuzování instruktora přejela s povážlivě se naklánějící tatrou přes několik mocných nástrah terénu! Chvílemi jsem se děsila, že se tatra převrhne, ale instruktor měl samozřejmě vše perfektně ošéfované a myslel na naši bezpečnost. Řeknu vám, nikdy bych nevěřila, že něco takového zvládnu, ale byl to ten nejkrásnější zážitek!
Libros

JSME VŠUDE S VÁMI

SLEDUJTE NÁS NA SÍTI