Načítání obsahu...
CZ  
+420 732 894 914 info.centrum@libros.cz
Libros  30 minut
-50 %

7 999 CZK

LEKTOŘI

DAVID SELC

Specialista a instruktor kurzů

Sympatický chlapík s pevným hlasem a širokým životním rozhledem. Vyzná se v historii automobilů a motocyklů, uznává rodinné tradice a lidské hodnoty, miluje veškeré stroje, auta, motorky, život kolem sebe, pořádek a poctivost. Čemu nerozumí, tomu se naučí. Narozen jako profesionál, rodící se manažer. Vstřícný a empatický přístup ke klientům, důkladný až neústupný pokud jde o profesionální přístup. Charakteristická vlastnost – nesnese, aby něco nebylo v pořádku.

IVAN BEDNAŘÍK

Specialista a instruktor kurzů

Vyzrálý a vyrovnaný profesionální řidič autobusu s nadhledem na věc. Otec Ivana Bednaříka jr. Klidně, rozvážně až nenápadně hodnotí řidiče při výcviku od svého velkého „autobusáckého“ volantu s pochopením. Svůj volný čas mimo svou profesi věnuje práci lektora na Centru LIBROS . Stoprocentně spolehlivý. Pilot vojenského nákladního speciálu na terénním polygonu Centra LIBROS

Akce končí za

KAROSA - jízda 30 minut

K zážitku je nutno dokoupit pohonné hmoty.

Zájemci, kteří nevlastní vůbec žádné oprávnění k řízení motorového vozidla, si budou moct vyzkoušet po zaškolení svůj nový adrenalin.

3 999 CZK

  

3 305 CZK bez DPH


Původní cena 7 999 CZK ušetříte 4 000 CZK

Karosa B 952 je model městského autobusu, který vyráběla Karosa Vysoké Mýto v letech 2002 až 2006, od roku 2003 ale pouze v inovované verzi B 952E. Vůz B 952 je nástupcem typu B 932.
Libros

JSME VŠUDE S VÁMI

SLEDUJTE NÁS NA SÍTI