Načítání obsahu...
CZ  
+420 732 894 914 Otevřeno po - pá, 7 - 16h, info.centrum@libros.cz
Libros  15 minut
-33 %

1 500 CZK

LEKTOŘI

DAVID SELC

Specialista a instruktor kurzů

Sympatický chlapík s pevným hlasem a širokým životním rozhledem. Vyzná se v historii automobilů a motocyklů, uznává rodinné tradice a lidské hodnoty, miluje veškeré stroje, auta, motorky, život kolem sebe, pořádek a poctivost. Čemu nerozumí, tomu se naučí. Narozen jako profesionál, rodící se manažer. Vstřícný a empatický přístup ke klientům, důkladný až neústupný pokud jde o profesionální přístup. Charakteristická vlastnost – nesnese, aby něco nebylo v pořádku.

KAREL KUPKA

Specialista a instruktor kurzů

Dobrovolný hasič s lidským až nadmíru obětavým nasazením. Pro hasičinu dělá více než ostatní, věnuje se dospívající hasičské generaci. Neměří čas, věnuje se všemu naplno, při práci instruktora mu pomáhá zkušenost ze svého záchranářského hasičského oboru. Specialista na výcvik dobrovolných i profesionálních hasičů, které dokáže během kurzu naučit spoustě nových věcí.Jeho schopnost nasazení se projevuje i u zážitkových programů. Je schopen kreativních myšlenek a nových nápadů. Jedním slovem oběta

MARTIN RUŠAJ

Specialista a instruktor kurzů

Zkušený profesionální hasič, poctivý instruktor, milovník správného humoru, cyklista, zahrádkář, pěstitel, obětavec, vyznavač nebojácné práce. Ochotný se zákazníkovi věnovat. Empatický při výkladu teorie bezpečné jízdy a důsledný při jejím naplňování v praxi. Normální pohodový chlapík, který s vámi pohovoří o všem upřímně. V noci nespí, dělá instruktora.

MARTIN MUŘÍN

Specialista a instruktor kurzů

Trochu nenápadný instruktor s adrenalinovým, zatím uschovaným potencionálem. Má sklon k důkladnosti. Automechanik, opravář, svářeč, mechanik, údržbář vždy s upraveným sympatickým vzhledem. Co neví, to se naučí. Nemá problém. Pohodový chlapík. V noci nespí, dělá instruktora.

TOMÁŠ PŘIBYL

Specialista a insturktor kurzů

Mladý adrenalinový chlapík, rád a rychle se učí novým věcem. Má správné záliby. Rozmontovat a smontovat auto , motorku nebo cokoli. Empatický muž, který má své velké plány. Rodící se odborník – instruktor. Hodně ví a co neví, pozná a naučí se. Baví ho to. Má nebojácné nápady a nová řešení. Určitě do týmu přinese hodně nového a moderního.

MIROSLAV KUSA

Specialista a instruktor kurzů

Rozvážný až nenápadný muž s velkou zásobou zkušeností. Čistý profesionál s vysokou vyjadřovací schopností a odborným výkladem v praktickém výcviku. Specialista na výcvik všech typů řidičů, které dokáže během kurzu naučit spoustě nových věcí. Jeho kmenové povolání je z úplně jiného oboru a pozici instruktora má jako profesionální hobby. Specialista na jízdu OFF ROAD.

IVAN BEDNAŘÍK

Specialista a instruktor kurzů

Vyzrálý a vyrovnaný profesionální řidič autobusu s nadhledem na věc. Otec Ivana Bednaříka jr. Klidně, rozvážně až nenápadně hodnotí řidiče při výcviku od svého velkého „autobusáckého“ volantu s pochopením. Svůj volný čas mimo svou profesi věnuje práci lektora na Centru LIBROS . Stoprocentně spolehlivý. Pilot vojenského nákladního speciálu na terénním polygonu Centra LIBROS

Akce končí za

NEJVĚTŠÍ SVĚTOVÁ HOUPAČKAMultifukční rovnovážný systém pro vozidla do 20 t.


Unikátní konstrukce speciální plošiny s hydraulickým systémem vyvinuté v autorské dílně firmy Libor Václavík – LIBROS . Regulovatelný hydraulický systém je nastavitelný podle potřeby. Výcviku každého jednotlivého řidiče, charakteru a typu vozidla, popř. rychlosti nájezdu a výjezdu vozidla z plošiny houpačky. Opakovaným najížděním si vnímavý řidič uloží do hlavy momenty rovnováhy vozidla a své reakce na bezprostřední a náhlou změnu těžiště vozidla.

Ve všech simulátorech vyvinutých Centrem LIBROS , ať už jde o BALANC SYSTÉM, BULLER SYSTÉM i SWING SYSTÉM se jedinec-řidič dokonale propojí s technikou  a mnohem  lépe tak zvládá vozidlo v krizových situacích


999 CZK

  

999 CZK bez DPH


Původní cena 1 500 CZK ušetříte 501 CZK
Libros

JSME VŠUDE S VÁMI

SLEDUJTE NÁS NA SÍTI