Načítání obsahu...
CZ  
+420 732 894 914 info.centrum@libros.cz
Libros  30 minut
-78 %

6 999 CZK

PRŮBĚH ZÁŽITKU

Ve sjednaný termín minimálně 30 min před začátkem zážitkové jízdy se dostavíte na adresu LIBROS, Palackého 1114, Ostrava-Přívoz, zkušený instruktor od Vás nejprve přebere poukázku, která Vás opravňuje k uskutečnění zážitku a zkontroluje, zda je vše v pořádku. Následně Vás čeká instruktáž z ovládání vozidla a chování při samotné jízdě. Instruktor s Vámi projede jedno kolo offroadového polygonu. Poté už zasednete za volant a vyrážíte s instruktorem do drsného terénu, plného hrbolů, příkopů, kamenitých úseků, valů s křovím a prudkých svahů. Vedle šikmých až 45° svahů Vás čekají také prudká klesání a stoupání, náročné terénní nerovnosti, různé přírodní překážky, hrboly, jámy, příkopy a výmoly, přejezdy přes technické mosty, jízdy v brutálních klopených zatáčkách a spoustu jiných velice atraktivních překážek. Instruktor je Vám po celou dobu jízdy k dispozici, dohlíží na bezpečnost a na správné ovládání. Pokud se budete řídit jeho pokyny, je trasa zcela bezpečná.Diváci se mohou zúčastnit.           

LEKTOŘI

IVAN BEDNAŘÍK

Specialista a instruktor kurzů

Vyzrálý a vyrovnaný profesionální řidič autobusu s nadhledem na věc. Otec Ivana Bednaříka jr. Klidně, rozvážně až nenápadně hodnotí řidiče při výcviku od svého velkého „autobusáckého“ volantu s pochopením. Svůj volný čas mimo svou profesi věnuje práci lektora na Centru LIBROS . Stoprocentně spolehlivý. Pilot vojenského nákladního speciálu na terénním polygonu Centra LIBROS

Akce končí za

Jeep off road

K zážitku je nutno dokoupit pohonné hmoty a zapůjčení homologované ochranné přilby.

Jste milovníkem Jeepů? Můžete si vyzkoušet nevšední zážitek z jízdy po členitém a nepředvídatelném terénu s Jeepem Grand Cherokee. Můžete experimentovat a vyzkoušet své dovednosti při extrémním stoupání a klesání našeho terénního polygonu.V ceně zážitku je pronájem vozu na 30 minut jízdy v terénu a zkušený instruktor, který je s vámi po celou dobu jízdy.

1 499 CZK

  

1 239 CZK bez DPH


Původní cena 6 999 CZK ušetříte 5 500 CZK

Jestliže máte rádi adrenalin, pak je tento zážitek stvořen přímo pro Vás. Při extrémní jízdě Jeepem Vás čeká nevšední zážitek z jízdy, kterou zcela jistě jinde nezažijete. Vyzkoušíte si vše, co 4x4 Jeep pod Vaším vedením dokáže. Na vlastní kůži zkusíte extrémní stoupání, zdánlivě neprůjezdné bahnité překážky nebo jízdu v extrémním náklonu našeho terénního polygonu! V ceně zážitku je pronájem vozu na 30 minut jízdy v terénu, zkušený instruktor po celou dobu jízdy. 

Zážitky naší fanynky

Zážitky naší fanynky
Jízda Jeepem mě utvrdila v tom, že to auto prostě musím mít. Líbil se mi interiér, a jak si poradil s nástrahami terénního polygonu mi skutečně učarovalo. Netradiční pro mě bylo to, že volant byl umístěný na pravé straně, takže jsem si chvílema připadala jako v Anglii, ovšem v Anglii nemají takové výmoly jako na terénním polygonu. To, jak si tento off road poradil s překážkami polygonu, bylo neuvěřitelné. Rychle, ale přesto bezpečně, tak by mohlo znít motto tohoto auta. Jízdu jsem si maximálně užila, protože jsem mohla sedět a řídit luxusní auto, ale přesto jsem si vychutnávala příval adrenalinu z jízdy. Prudké stoupaní a rychlý sjezd dolů, neuvěřitelné zrychlení za pár sekund, to všechno ve mně vyvolalo směsici pocitů a dojem, že mi vyskočí srdce z těla. Takže pokud chcete prudce adrenalinovou jízdu s přívlastkem luxusu, mohu vřele doporučit.
Libros

JSME VŠUDE S VÁMI

SLEDUJTE NÁS NA SÍTI