Načítání obsahu...
CZ  
+420 732 894 914 Otevřeno po - pá, 7 - 16h
Libros  30 minut
-71 %

7 999 CZK

PRŮBĚH ZÁŽITKU

Ve sjednaný termín minimálně 30 min před začátkem zážitkové jízdy se dostavíte na adresu LIBROS, Palackého 1114, Ostrava-Přívoz, zkušený instruktor od Vás nejprve přebere poukázku, která Vás opravňuje k uskutečnění zážitku a zkontroluje, zda je vše v pořádku. Následně Vás čeká instruktáž z ovládání vozidla a chování při samotné jízdě. Instruktor s Vámi projede jedno kolo offroadového polygonu. Poté už zasednete za volant a vyrážíte s instruktorem do drsného terénu, plného hrbolů, příkopů, kamenitých úseků, písečných „dun“, valů s křovím a prudkých svahů. Vedle šikmých až 45° svahů Vás čekají také prudká klesání a stoupání, náročné terénní nerovnosti, různé přírodní překážky, hrboly, jámy, příkopy a výmoly, přejezdy přes technické mosty, jízdy v brutálních klopených zatáčkách a spoustu jiných velice atraktivních překážek. Instruktor je Vám po celou dobu jízdy k dispozici, dohlíží na bezpečnost a na správné ovládání. Pokud se budete řídit jeho pokyny, je trasa zcela bezpečná. Diváci se mohou zúčastnit.

LEKTOŘI

NORBERT GATTNAR

Specialista a instruktor kurzů

Narozen jako autař. Rtuťovitý, multifunkční člověk s vysokou mírou adaptability pro různé situace a schopností lidské empatie. Jeho předností jsou znalosti o vozidlech a schopnost komunikace s kýmkoli. Spojení obojího dává ideální předpoklad pro profesi instruktora kurzů. Jako instruktor zážitkových programů vytváří ze zákazníků šťastné jedince, kteří jsou tak spontánně přesvědčeni, že zrovna ten jejich zážitek je ten nejhezčí. Velký vyznavač vozů Škoda Octavia. Nemá s ničím problém.

FILIP VIMPEL

Instruktor - specialista pro driftování s vozidlem.

Profesionální účastník Czech Drift Series. Konstruktér a servisman vozidel. Cílený a empatický přístup ke klientům, důkladný až neústupný pokud jde o profesionální přístup. Jde za svým velkým snem a cílem v evropském driftování.

NORBERT PLÁTEK

Specialista a instruktor kurzů

Rozvážný až tichý muž s mnoha manuálními, řemeslnými i organizačními schopnostmi. Univerzál s velkou zásobou zkušeností. Odborník na všechny technické věci , dokáže si poradit . Specialista na speciální stroje! Manipulační, zemní, těžké, hydraulické , stavební, prostě všechny . Jeho specialitou je instruktáž pro zemní stroje značky CATERPILLAR.

IVAN BEDNAŘÍK

Specialista a instruktor kurzů

Vyzrálý a vyrovnaný profesionální řidič autobusu s nadhledem na věc. Otec Ivana Bednaříka jr. Klidně, rozvážně až nenápadně hodnotí řidiče při výcviku od svého velkého „autobusáckého“ volantu s pochopením. Svůj volný čas mimo svou profesi věnuje práci lektora na Centru LIBROS . Stoprocentně spolehlivý. Pilot vojenského nákladního speciálu na terénním polygonu Centra LIBROS

Akce končí za

Dravá jízda Hummerem H2

K zážitku je nutno dokoupit pohonné hmoty na 30 min jízdy a zapůjčení homologované ochranné přilby pro řidiče i spolujezdce.

Chcete se projet ve skutečné legendě? Dovolujeme si vám představit špičkový a nezkrotný Hummer H2. Omračující jízda v osobním automobilu, který má vlastnosti náklaďáku a dokáže si poradit s jakoukoliv překážkou, od výmolů, přes jámy po velmi strmé stoupání. Výkon a síla tohoto stroje jsou něco neuvěřitelného. Stejně jako u předchozích zážitků, tak i teď vám bude po ruce zkušený instruktor, který vám dá úvodní školení a po celou dobu bude dohlížet na bezpečnost a správné ovládání.

2 299 CZK

  

1 900 CZK bez DPH


Původní cena 7 999 CZK ušetříte 5 700 CZK

Čeká Vás krátká instruktáž a 30 minut dechberoucí jízdy osobním automobilem s vlastnostmi náklaďáku, který jako tank vyjede takřka cokoliv po skvěle připravené trati. Při extrémní jízdě v náročném terénu pod Vaším vedením Vám Hummer H2 ukáže svou offroadovou tvář, nefalšovanou sílu a výkon ohromného stroje.

Zážitky naší fanynky

Zážitky naší fanynky
Řekla bych to asi takto: To byl opravdu rachot! Pan Václavík, to je mimochodem majitel centra, se s námi opravdu nemazlil. Terén plný jam a výmolů profičel, celou dobu jsem byla zapíchnutá v sedačce v obavách o svůj život. A tuhle extrémní jízdu ještě grandiózně zakončil vjezdem na obří ocelové monstrum, kde Hummera bez okolků šupem spustil dolů. Myslím, že takový řev jste neslyšeli ani v tom nejbrutálnějším hororu. Adrenalin jako blázen. Ovšem pan Václavík je profík na top úrovni, takže jsem nepřišla k žádné úhoně. Celou jízdu jsem si ale maximálně užila a měla jsem možnost projet si i pár koleček na terénním polygonu, což byl neskutečný zážitek. No řekněte mi, jak často máte možnost nasednout do takové káry a prohánět se po terénu. Moc často asi ne že? V Librosu si to můžete vyzkoušet, tak často jak jen budete chtít. Můžu vám vřele doporučit tenhle krásný zážitek a nemusíte se obávat, že byste později litovali.
Libros

JSME VŠUDE S VÁMI

SLEDUJTE NÁS NA SÍTI