Načítání obsahu...
CZ  
+420 732 894 914 Otevřeno po - pá, 7 - 16h
Libros  30 minut
-71 %

7 999 CZK

PRŮBĚH ZÁŽITKU

Ve sjednaný termín minimálně 30 min před začátkem zážitkové jízdy se dostavíte na adresu LIBROS, Palackého 1114, Ostrava-Přívoz, zkušený instruktor od Vás nejprve přebere poukázku, která Vás opravňuje k uskutečnění zážitku a zkontroluje, zda je vše v pořádku. Následně Vás čeká instruktáž z ovládání vozidla a chování při samotné jízdě. Instruktor s Vámi projede jedno kolo offroadového polygonu. Poté už zasednete za volant a vyrážíte s instruktorem do drsného terénu, plného hrbolů, příkopů, kamenitých úseků, písečných „dun“, valů s křovím a prudkých svahů. Vedle šikmých až 45° svahů Vás čekají také prudká klesání a stoupání, náročné terénní nerovnosti, různé přírodní překážky, hrboly, jámy, příkopy a výmoly, přejezdy přes technické mosty, jízdy v brutálních klopených zatáčkách a spoustu jiných velice atraktivních překážek. Instruktor je Vám po celou dobu jízdy k dispozici, dohlíží na bezpečnost a na správné ovládání. Pokud se budete řídit jeho pokyny, je trasa zcela bezpečná. Diváci se mohou zúčastnit.

LEKTOŘI

NORBERT GATTNAR

Specialista a instruktor kurzů

Narozen jako autař. Rtuťovitý, multifunkční člověk s vysokou mírou adaptability pro různé situace a schopností lidské empatie. Jeho předností jsou znalosti o vozidlech a schopnost komunikace s kýmkoli. Spojení obojího dává ideální předpoklad pro profesi i

FILIP VIMPEL

Instruktor - specialista pro driftování s vozidlem.

Profesionální účastník Czech Drift Series. Konstruktér a servisman vozidel. Cílený a empatický přístup ke klientům, důkladný až neústupný pokud jde o profesionální přístup. Jde za svým velkým snem a cílem v evropském driftování.

NORBERT PLÁTEK

Specialista a instruktor kurzů

Rozvážný až tichý muž s mnoha manuálními, řemeslnými i organizačními schopnostmi. Univerzál s velkou zásobou zkušeností. Odborník na všechny technické věci , dokáže si poradit . Specialista na speciální stroje! Manipulační, zemní, těžké, hydraulické , stavební, prostě všechny . Jeho specialitou je instruktáž pro zemní stroje značky CATERPILLAR.

IVAN BEDNAŘÍK

Specialista a instruktor kurzů

Vyzrálý a vyrovnaný profesionální řidič autobusu s nadhledem na věc. Otec Ivana Bednaříka jr. Klidně, rozvážně až nenápadně hodnotí řidiče při výcviku od svého velkého „autobusáckého“ volantu s pochopením. Svůj volný čas mimo svou profesi věnuje práci lektora na Centru LIBROS . Stoprocentně spolehlivý. Pilot vojenského nákladního speciálu na terénním polygonu Centra LIBROS

Akce končí za

Dravá jízda Hummerem H2

K zážitku je nutno dokoupit pohonné hmoty na 30 min jízdy a zapůjčení homologované ochranné přilby pro řidiče i spolujezdce.

Chcete se projet ve skutečné legendě? Dovolujeme si vám představit špičkový a nezkrotný Hummer H2. Omračující jízda v osobním automobilu, který má vlastnosti náklaďáku a dokáže si poradit s jakoukoliv překážkou, od výmolů, přes jámy po velmi strmé stoupání. Výkon a síla tohoto stroje jsou něco neuvěřitelného. Stejně jako u předchozích zážitků, tak i teď vám bude po ruce zkušený instruktor, který vám dá úvodní školení a po celou dobu bude dohlížet na bezpečnost a správné ovládání.

2 299 CZK

  

1 900 CZK bez DPH


Původní cena 7 999 CZK ušetříte 5 700 CZK

Čeká Vás krátká instruktáž a 30 minut dechberoucí jízdy osobním automobilem s vlastnostmi náklaďáku, který jako tank vyjede takřka cokoliv po skvěle připravené trati. Při extrémní jízdě v náročném terénu pod Vaším vedením Vám Hummer H2 ukáže svou offroadovou tvář, nefalšovanou sílu a výkon ohromného stroje.

Zážitky naší fanynky

Zážitky naší fanynky
Řekla bych to asi takto: To byl opravdu rachot! Pan Václavík, to je mimochodem majitel centra, se s námi opravdu nemazlil. Terén plný jam a výmolů profičel, celou dobu jsem byla zapíchnutá v sedačce v obavách o svůj život. A tuhle extrémní jízdu ještě grandiózně zakončil vjezdem na obří ocelové monstrum, kde Hummera bez okolků šupem spustil dolů. Myslím, že takový řev jste neslyšeli ani v tom nejbrutálnějším hororu. Adrenalin jako blázen. Ovšem pan Václavík je profík na top úrovni, takže jsem nepřišla k žádné úhoně. Celou jízdu jsem si ale maximálně užila a měla jsem možnost projet si i pár koleček na terénním polygonu, což byl neskutečný zážitek. No řekněte mi, jak často máte možnost nasednout do takové káry a prohánět se po terénu. Moc často asi ne že? V Librosu si to můžete vyzkoušet, tak často jak jen budete chtít. Můžu vám vřele doporučit tenhle krásný zážitek a nemusíte se obávat, že byste později litovali.
Libros

JSME VŠUDE S VÁMI

SLEDUJTE NÁS NA SÍTI