Načítání obsahu...
CZ  
+420 732 894 914 info.centrum@libros.cz
Libros  30 minut
-71 %

7 999 CZK

PRŮBĚH ZÁŽITKU

Ve sjednaný termín minimálně 30 min před začátkem zážitkové jízdy se dostavíte na adresu LIBROS, Palackého 1114, Ostrava-Přívoz, zkušený instruktor od Vás nejprve přebere poukázku, která Vás opravňuje k uskutečnění zážitku a zkontroluje, zda je vše v pořádku. Následně Vás čeká instruktáž z ovládání vozidla a chování při samotné jízdě. Instruktor s Vámi projede jedno kolo offroadového polygonu. Poté už zasednete za volant a vyrážíte s instruktorem do drsného terénu, plného hrbolů, příkopů, kamenitých úseků, písečných „dun“, valů s křovím a prudkých svahů. Vedle šikmých až 45° svahů Vás čekají také prudká klesání a stoupání, náročné terénní nerovnosti, různé přírodní překážky, hrboly, jámy, příkopy a výmoly, přejezdy přes technické mosty, jízdy v brutálních klopených zatáčkách a spoustu jiných velice atraktivních překážek. Instruktor je Vám po celou dobu jízdy k dispozici, dohlíží na bezpečnost a na správné ovládání. Pokud se budete řídit jeho pokyny, je trasa zcela bezpečná. Diváci se mohou zúčastnit.

LEKTOŘI

IVAN BEDNAŘÍK

Specialista a instruktor kurzů

Vyzrálý a vyrovnaný profesionální řidič autobusu s nadhledem na věc. Otec Ivana Bednaříka jr. Klidně, rozvážně až nenápadně hodnotí řidiče při výcviku od svého velkého „autobusáckého“ volantu s pochopením. Svůj volný čas mimo svou profesi věnuje práci lektora na Centru LIBROS . Stoprocentně spolehlivý. Pilot vojenského nákladního speciálu na terénním polygonu Centra LIBROS

Akce končí za

Dravá jízda Hummerem H2

K zážitku je nutno dokoupit pohonné hmoty na 30 min jízdy a zapůjčení homologované ochranné přilby pro řidiče i spolujezdce.

Chcete se projet ve skutečné legendě? Dovolujeme si vám představit špičkový a nezkrotný Hummer H2. Omračující jízda v osobním automobilu, který má vlastnosti náklaďáku a dokáže si poradit s jakoukoliv překážkou, od výmolů, přes jámy po velmi strmé stoupání. Výkon a síla tohoto stroje jsou něco neuvěřitelného. Stejně jako u předchozích zážitků, tak i teď vám bude po ruce zkušený instruktor, který vám dá úvodní školení a po celou dobu bude dohlížet na bezpečnost a správné ovládání.

2 299 CZK

  

1 900 CZK bez DPH


Původní cena 7 999 CZK ušetříte 5 700 CZK

Čeká Vás krátká instruktáž a 30 minut dechberoucí jízdy osobním automobilem s vlastnostmi náklaďáku, který jako tank vyjede takřka cokoliv po skvěle připravené trati. Při extrémní jízdě v náročném terénu pod Vaším vedením Vám Hummer H2 ukáže svou offroadovou tvář, nefalšovanou sílu a výkon ohromného stroje.

Zážitky naší fanynky

Zážitky naší fanynky
Skvělý zážitek nejen pro přítele, ale i pro mě???? Děkujeme
Libros

JSME VŠUDE S VÁMI

SLEDUJTE NÁS NA SÍTI