Načítání obsahu...
CZ  
+420 732 894 914 Otevřeno po - pá, 7 - 16h
Libros  30 minut
-80 %

6 999 CZK

PRŮBĚH ZÁŽITKU

Ve sjednaný termín minimálně 30 min před začátkem zážitkové jízdy se dostavíte na adresu LIBROS, Palackého 1114, Ostrava-Přívoz, zkušený instruktor od Vás nejprve přebere poukázku, která Vás opravňuje k uskutečnění zážitku a zkontroluje, zda je vše v pořádku. Následně Vás čeká instruktáž z ovládání vozidla a chování při samotné jízdě. Instruktor s Vámi projede jedno kolo offroadového polygonu. Následně zasednete za volant a vyrážíte s instruktorem do drsného terénu, plného hrbolů, příkopů, kamenitých úseků, valů s křovím a prudkých svahů. Vedle šikmých až 45° svahů Vás čekají také prudká klesání a stoupání, náročné terénní nerovnosti, různé přírodní překážky, hrboly, jámy, příkopy a výmoly, přejezdy přes technické mosty, jízdy v brutálních klopených zatáčkách a spoustu jiných velice atraktivních překážek. Instruktor je Vám po celou dobu jízdy k dispozici, dohlíží na bezpečnost a na správné ovládání. Pokud se budete řídit jeho pokyny, je trasa zcela bezpečná. Diváci se mohou zúčastnit.             

LEKTOŘI

MIROSLAV KUSA

Specialista a instruktor kurzů

Rozvážný až nenápadný muž s velkou zásobou zkušeností. Čistý profesionál s vysokou vyjadřovací schopností a odborným výkladem v praktickém výcviku. Specialista na výcvik všech typů řidičů, které dokáže během kurzu naučit spoustě nových věcí. Jeho kmenové povolání je z úplně jiného oboru a pozici instruktora má jako profesionální hobby. Specialista na jízdu OFF ROAD.

NORBERT PLÁTEK

Specialista a instruktor kurzů

Rozvážný až tichý muž s mnoha manuálními, řemeslnými i organizačními schopnostmi. Univerzál s velkou zásobou zkušeností. Odborník na všechny technické věci , dokáže si poradit . Specialista na speciální stroje! Manipulační, zemní, těžké, hydraulické , stavební, prostě všechny . Jeho specialitou je instruktáž pro zemní stroje značky CATERPILLAR.

IVAN BEDNAŘÍK

Specialista a instruktor kurzů

Vyzrálý a vyrovnaný profesionální řidič autobusu s nadhledem na věc. Otec Ivana Bednaříka jr. Klidně, rozvážně až nenápadně hodnotí řidiče při výcviku od svého velkého „autobusáckého“ volantu s pochopením. Svůj volný čas mimo svou profesi věnuje práci lektora na Centru LIBROS . Stoprocentně spolehlivý. Pilot vojenského nákladního speciálu na terénním polygonu Centra LIBROS

Akce končí za

Adrenalinová jízda v Buggy

K zážitku je nutno dokoupit pohonné hmoty a zapůjčení homologované ochranné přilby.

Pokud chcete zkusit opravdový extrém, tak neváhejte a vyberte si Buggy! Tato jízda vám skutečně vlije adrenalin do žil, zvládnout nerovný terén našeho polygonu v otevřeném vozu je skutečně jen pro ty nebojácné. Nabízíme však i jednodušší terén, kde si můžete bez obav a plně vychutnat jízdní vlastnosti buggyny. V ceně zážitku je pronájem vozu na 30 minut jízdy v terénu a zkušený instruktor po celou dobu jízdy.

1 399 CZK

  

1 156 CZK bez DPH


Původní cena 6 999 CZK ušetříte 5 600 CZK

Zažijte sílu motoru, otevřený prostor a adrenalin v žilách. To vše v Buggyně! Při jízdě v Buggy Vás čeká nevšední zážitek z jízdy, kterou zcela jistě jinde nezažijete. Vyzkoušíte si vše, co jízda v Buggyně nabízí. Jízda je vhodná pro ženy i děti. Na vlastní kůži si můžete vyzkoušet extrémní stoupání, zdánlivě neprůjezdné překážky nebo jízdu v extrémním náklonu našeho terénního polygonu! Anebo si můžete vybrat i jednodušší terén. V ceně zážitku je pronájem vozu na 30 minut jízdy v terénu a zkušený instruktor po celou dobu jízdy.             

Zážitky naší fanynky

Zážitky naší fanynky
Jízda v buggyně pro mě byla naprosto nezapomenutelným zážitkem! Nejdříve jsem jela dravou jízdu se zkušeným instruktorem, který mě vyhecoval, ať si řízení vyzkouším sama. S adrenalinem v krvi jsem neváhala ani sekundu a samozřejmě jsem souhlasila. První kolo pro mě bylo testovací, zjišťovala jsem, co bugy umí. Hned u druhého kola jsem ale odhodila veškeré zábrany. Dokonce jsem zapomněla i na čerstvě vyprané oblečení a jela jsem bláto nebláto, jáma nejáma, písek, voda, šutry. Vymáčkla jsem z jízdy absolutní maximum – měla jsem plyn došlápnutý nadoraz, letěla jsem vzduchem, vybalancovala ostré zatáčky, a především jsem zvedla endorfiny v těle na 100 %. Každému rozhodně doporučuji! Není nad to zažít jízdu jako z pořádného akčního filmu!
Libros

JSME VŠUDE S VÁMI

SLEDUJTE NÁS NA SÍTI