Načítání obsahu...
CZ  
+420 732 894 914 info.centrum@libros.cz

Aktuality

CO JE U NÁS NOVÉHO? - INSPIRUJTE SE!

title

FAB ENTR

  6.8.2016

Všechny tyto požadavky řeší inteligentní motorický zámek FAB ENTR, který vám umožní ovládat dveře přímo z vašeho Smartphonu či tabletu, pomocí PIN klávesnice, otiskem prstu nebo dálkovým ovládáním.

Užívejte si výhody chytrého zámku a vytvořte ze svých obyčejných dveří "chytré dveře".

Jaké výhody má elektronická vložka FAB ENTR?

• Už žádné klíče

Inteligentní motorický zámek FAB ENTR můžete ovládat pomocí svého Smartphonu, tabletu, PIN klávesnice nebo otiskem vašeho prstu.

• Bez požadavku na kabely

Motorický zámek FAB ENTR je napájen výkonnou a ekologicky šetrnou baterií, které má výdrž až 3 měsíce. V mobilní aplikaci můžete sledovat stav baterie a v případě nutnosti baterii dobít drátovou nebo bezdrátovou nabíječkou.

• Bezdrátové příslušenství

Stejně jako cylindrická vložka FAB ENTR, tak také PIN klávesnice, dálkové ovládání a čtečka prstu nepotřebuje ke své instalaci a ovládání žádné kabely.

• Automatické uzamčení dveří

Odcházíte z domu ve spěchu a nejste si jisti, zda jste zamkli dveře? Díky možnosti režimu automatického uzamčení dveří budete mít jistotu, že se po vašem odchodu dveře vždy uzamknou.

• Jednoduchá instalace

Díky kombinaci revolučních technologií a motorické cylindrické vložky není k instalaci inteligentního zámku FAB ENTR nutný žádný zásah do dveří. Při instalaci můžete postupovat jako při standardní výměně vložky. Motorický zámek FAB ENTR vypadá z vnější strany dveří jen jako obyčejný zámek.

• Maximální bezpečí

Motorická funkce zámku a automatická detekce zavření dveří zajistí, že dveře budou vždy uzamčeny a tedy bezpečné. Navíc kombinací s cylindrickou vložkou FAB 2000 ve 4. bezpečnostní třídě vytvoříte bezpečný přístupový systém k vašemu domu.

Sada FAB ENTR FAMILLY KIT inteligentní motorický zámek v balení pro vaši rodinu

obsahuje

- jednotku ENTR

- 2ks dálkové ovládání

- čtečku otisku prstu

- nabíječku

- bezdrátovou nabíječku

Vyberte velikost speciální vložky ENTR FAB 2000 od 31+35 do 50+50 dle vašich dveří a určete na které její straně má být jednotka FAB ENTR osazena. Standardně je speciální adaptér na "B" straně vložky.


V případě Vašeho zájmu o vystavené zboží kontaktujte prodejní oddělení společnosti LIBROS na tel.čísle 595 132 222 nebo příslušné obchodní zástupce.

Libros

JSME VŠUDE S VÁMI

SLEDUJTE NÁS NA SÍTI