Načítání obsahu...
CZ  
+420 732 894 914 Otevřeno po - pá, 7 - 16h
Libros  60 minut
-5 %

3 798 CZK

PRŮBĚH ZÁŽITKU

Jde o jízdu ve smyku. Tento smyk na kluzné ploše, který se rovná jízdě na ledu, vyvolává nejmodernější technologie. Pohyb smykové desky pod zadní nápravou je řízen automatem a je vždy jiný. Od 10 cm až po 1,5 m. Smyky jsou vyvolávány nepravidelně doleva i doprava, řidič nikdy neví, na kterou stranu auto pojede ve smyku. Následně vozidlo jede již ve smyku po speciálním adhezním povrchu, kde jsou automaticky vkládány překážky - vodní clony, které musí řidič objet. Technologie je jedinečná v tom, že oproti driftování, kde si řidič vyvolává smyk sám, tudíž ví, kam vozidlo bude smykovat, tak deska řeší přesně to, čemu se říká krizová situace na silnicích. Přepočtená přilnavost ke klouzavému povrchu smykové technologie je následující: 30 km/h na smykové ploše se rovná 130 km/h na dálnici.

Vlastním vozidlem.

Zkušený instruktor je po celou dobu k dispozici.

LEKTOŘI

NORBERT PLÁTEK

Specialista a instruktor kurzů

Rozvážný až tichý muž s mnoha manuálními, řemeslnými i organizačními schopnostmi. Univerzál s velkou zásobou zkušeností. Odborník na všechny technické věci , dokáže si poradit . Specialista na speciální stroje! Manipulační, zemní, těžké, hydraulické , stavební, prostě všechny . Jeho specialitou je instruktáž pro zemní stroje značky CATERPILLAR.

Akce končí za

60 minut škola smyku


Smykové desky jsou řízeny automatem a ty se pohybují nepravidelně doprava – doleva, to znamená, že smyk je pokaždé jiný. Řidič tedy předem neví, na jakou stranu se bude jeho vozidlo otáčet. Po vjezdu vozidla do smyku jede automobil po speciální adhezním povrchu, kde jsou automaticky vkládány překážky (například vodní clony), které musí řidič objet. Rozdíl mezi smykovou deskou a driftováním je takový, že při driftování si řidič vyvolá smyk sám, tedy už dopředu ví, jakým směrem se jeho vozidlo bude točit. U smykové desky dochází k momentu překvapení a řidič musí bleskově reagovat.Přepočtená přilnavost ke klouzavému povrchu smykové technologie je následující: 30 km/h na smykové ploše se rovná 130 km/h na dálnici.

3 599 CZK

  

2 974 CZK bez DPH


Původní cena 3 798 CZK ušetříte 199 CZK

Disponujeme nejmodernější smykovou technologií v celé České republice. Smyková deska vyvolá bezpečný přetáčivý smyk u vozidel do 40 tun! Zakupte si tréninkovou jízdu na smykové desce na celou hodinu.


Zážitky naší fanynky

Zážitky naší fanynky
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam non velit non nulla condimentum rhoncus at nec urna. Suspendisse augue sapien, hendrerit et metus a, venenatis feugiat tortor. Vestibulum vel odio non elit posuere ornare. Nulla fermentum nisi quis viverra congue.
Libros

JSME VŠUDE S VÁMI

SLEDUJTE NÁS NA SÍTI